Wayy

EnglishGermanPolish

Oprogramowanie MyWayy

Steruj systemami HVAC z dowolnego miejsca

Way better

Skutecznie zarządzaj swoimi systemami automatyki

Dostosowane oprogramowanie pozwoli na sprawne kontrolowanie najważniejszych parametrów we wszystkich pomieszczeniach niezależnie od wielkości budynku. Z naszym oprogramowaniem zapewnisz komfort wszystkim użytkownikom budynku.

oprogramowanie

Oprogramowanie MyWayy

Oprogramowanie MyWayy to oryginalny software BMS, który pozwala indywidualnie sterować i monitorować parametrami urządzeń automatyki z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji. Interfejs oprogramowania jest przejrzysty i prosty w obsłudze, ale może zostać spersonalizowany pod wytyczne klienta.

MyWayy pozwala na sterowanie klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem oraz innymi pomniejszymi systemami np. nagłośnienia itp.

Możliwości oprogramowania MyWayy

System BMS MyWayy pozwoli Ci na przeprowadzenie diagnostyki oraz sterowanie instalacjami klimatyzacji, wentylacji, ogrzewaniem oraz innymi pomniejszymi systemami budynku z dowolnego miejsca. Dzięki oprogramowaniu będziesz w stanie:

Ustalać harmonogramy pracy urządzeń

Możesz ustalać harmonogramy pracy urządzeń zgodnie z aktualnym wykorzystaniem poszczególnych pomieszczeń

Kontrolować zużycie energii elektrycznej

Kontroluj zużycie energii elektrycznej instalacji automatyki w celu optymalizacji kosztów

Otrzymywać powiadomienia o stanie zabrudzenia

Oprogramowanie MyWayy będzie wysyłać Ci powiadomienia dotyczące poziomu stopnia zabrudzenia filtrów wentylacyjnych

Sterować temperaturą w budynku

W łatwy sposób ustawisz pożądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu objętym systemem

Sterować centralami wentylacji

Sprawdzaj i ustalaj najważniejsze parametry pracy central wentylacyjnych

Zaoszczędź na automatyce

Sterowanie i opomiarowanie poszczególnych instalacji pozwala na efektywne użycie energii elektrycznej oraz obniżenie rachunków. Dzięki naszemu oprogramowaniu BMS będziesz w stanie sterować rozdzielniami elektrycznymi i instalacjami pomiarowymi.

Wayy better

Dostosuj oprogramowanie pod swoje potrzeby

Projekt oprogramowania BMS i jego interfejs jest specjalnie przygotowywany przez naszych inżynierów – programistów pod Twoje wytyczne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i mając wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów automatyki dla firm, doradzimy Ci, jak w pełni można wykorzystać oprogramowanie w systemie Twoim i Twoich klientów.

Dostosowane oprogramowanie

Pełne wsparcie techniczne

BMS MyWayy w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych

W TZMO sterujemy węzłem cieplnym, pilnujemy temperatur w serwerowniach, monitorujemy windy, załączamy oświetlenie dekoracyjne budynku (np. sterujemy podświetleniem lampek świątecznych na choinkach w zimę), sterujemy i nadzorujemy oświetleniem korytarzy, nadzorujemy agregaty prądotwórcze, kontrolujemy napięcie zasilania całego obiektu, mamy podgląd stanów wszystkich bezpieczników w budynku z możliwością rozłączania poszczególnych obwodów, obsługujemy czujniki zalania w piwnicach i w garażu podziemnym, monitorujemy pracą pomp odwodnienia (możemy zdalnie załączyć pompy wypompowujące wodę z garażu), monitorujemy zapełnienie zbiorników retencyjnych na terenie TZMO i poziom zapełnienia należącego do miasta Toruń zbiornika na wodę deszczową  na ulicy Żółkiewskiego (obsługa wody deszczowej m.in. z TZMO czy Centrum Handlowego Copernicus).

Zaufali nam: