Wayy

MyWayy

Oprogramowanie MyWayy

MyWayy to oprogramowanie BMS, które zapewnia monitoring oraz zarządzanie wszystkimi elementami budynku. Szybki dostęp do wszystkich parametrów oraz możliwość tworzenia harmonogramów pracy pozwalają na efektywne wykorzystanie zasobów budynku. 

Skuteczne zarządzanie budynkiem

Zrezygnuj z nieefektywnego pomiaru zużycia mediów oraz nieskutecznego ustawiania parametrów osobno dla każdego pomieszczenia. MyWayy umożliwia kontrolę najważniejszych parametrów we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od wielkości budynku. 

Sterowanie komfortem

Zapewniamy komfort wszystkim użytkownikom budynku – indywidualne sterowanie pozwala na dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb

sterowanie klimatyzacją

sterowanie wentylacją

sterowanie ogrzewaniem

sterowanie oświetleniem

Inne

Sterowanie nagłośnieniem, systemami parkingowymi, systemami audio-video, pogodowymi, wind itd. 

BMS MyWayy w Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych

W TZMO sterujemy węzłem cieplnym, pilnujemy temperatur w serwerowniach, monitorujemy windy, załączamy oświetlenie dekoracyjne budynku (np. sterujemy podświetleniem lampek świątecznych na choinkach w zimę), sterujemy i nadzorujemy oświetleniem korytarzy, nadzorujemy agregaty prądotwórcze, kontrolujemy napięcie zasilania całego obiektu, mamy podgląd stanów wszystkich bezpieczników w budynku z możliwością rozłączania poszczególnych obwodów, obsługujemy czujniki zalania w piwnicach i w garażu podziemnym, monitorujemy pracą pomp odwodnienia (możemy zdalnie załączyć pompy wypompowujące wodę z garażu), monitorujemy zapełnienie zbiorników retencyjnych na terenie TZMO i poziom zapełnienia należącego do miasta Toruń zbiornika na wodę deszczową  na ulicy Żółkiewskiego (obsługa wody deszczowej m.in. z TZMO czy Centrum Handlowego Copernicus).

Zasilanie i sterowanie energią elektryczną

Sterowanie i opomiarowanie poszczególnych instalacji pozwala na efektywne użycie energii elektrycznej oraz obniżenie rachunków za energię elektryczną

rozdzielnie elektryczne

instalacje pomiarowe

okablowanie instalacji zasilających

instalacje oświetleniowe

Urządzenia i układy zasilania awaryjnego