Wayy

Rozwiązania OEM

Rozwiązania OEM dla branży HVAC

Sprawimy, że Twoje produkty dla klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania będą działały dokładnie tak jak potrzebujesz

Personalizacja w pełnym zakresie

Z nami możesz przedyskutować każdy swój projekt

#1

Urządzenia spersonalizowane pod Twoje potrzeby

Tworzymy urządzenia, które łączą w sobie funkcjonalności kilku niezależnych urządzeń. Nasze produkty konfigurujemy zgodnie z życzeniem - dostosowujemy np. Liczbę wejść, wyjść protokoły komunikacji, RAM czy prędkość przetwarzania. Tworzymy indywidualne funkcjonalności. Zapewniamy sposób działania zgodny z indywidualna specyfikacją.

#2

Dopasowany software

Tworzymy oprogramowanie sterujące systemami automatyki dla wszystkich produktów HVAC. Zapewniamy monitoring parametrów i sterowanie ustawieniami. Dostosujemy interfejs funkcjonalności zgodnie z życzeniem. Naszą automatyką możesz sterować z każdego miejsca, podobnie jak dokonać diagnostyki.

oprogramowanie
OEM spersonalizowane rozwiązania

To prostsze niż myślisz

Powiedz nam czego potrzebujesz w zakresie automatyki dla HVAC, a my się zajmiemy resztą. Zobacz jak działamy. 

produkt

projekt

prototyp

SMART HVAC Solutions

Smart HVAC Solutions to unikalna usługa pozwalająca na stworzenie całkowicie spersonalizowanej automatyki dla producentów wentylacji i klimatyzacji. Poza automatyką, od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i montażem produktów HAVC, dzięki czemu doskonale znamy specyfikę branży. Wiemy jak sprawić, żeby automatyka w Twoich produktach działała lepiej, szybciej i wydajniej. Poznaj zalety współpracy z jednym z parterów, który gwarantuję stabilne działanie systemu automatyki oraz bardzo dużą elastyczność w konfigurowaniu urządzeń i oprogramowania.

idealne
dopasowanie