Rozwiązania OEM

Sprawiamy, że Twoje produkty HVAC będą
działały dokładnie tak, jak potrzebujesz

 

Dzięki usłudze Smart HVAC Solutions stworzymy
automatykę idealnie dopasowaną do Twoich produktów

 

Nasi klienci

urządzenia spersonalizowane pod Twoje potrzeby

Tworzymy urządzenia, które łączą w sobie funkcjonalności kilku niezależnych urządzeń. Nasze produkty konfigurujemy zgodnie z życzeniem – dostosowujemy np. Liczbę wejść, wyjść protokoły komunikacji, RAM czy prędkość przetwarzania. Tworzymy indywidualne funkcjonalności. Zapewniamy sposób działania zgodny z indywidualna specyfikacją.

Spersonalizowane oprogramowanie

Tworzymy oprogramowanie sterujące systemami automatyki dla wszystkich produktów HVAC. Zapewniamy monitoring parametrów i sterowanie ustawieniami. Dostosujemy interfejs funkcjonalności zgodnie z życzeniem. Naszą automatyką możesz sterować z każdego miejsca, podobnie jak dokonać diagnostyki.

Smart HVAC Solutions

Smart HVAC Solutions to unikalna usługa pozwalająca na stworzenie całkowicie spersonalizowanej automatyki dla producentów wentylacji i klimatyzacji. Poza automatyką, od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i montażem produktów HAVC, dzięki czemu doskonale znamy specyfikę branży. Wiemy jak sprawić, żeby automatyka w Twoich produktach działała lepiej, szybciej i wydajniej. Poznaj zalety współpracy z jednym z parterów, który gwarantuję stabilne działanie systemu automatyki oraz bardzo dużą elastyczność w konfigurowaniu urządzeń i oprogramowania.